KKS OLSZTYN

Nabór do klas sportowych

NABÓR DO LO VII

Kontakt

ADRES:
KKS OLSZTN
ul. Partyzantów 21/4
10-524 Olsztyn
kksolsztyn@wp.pl
TRENERZY:
Alicja Sztąberskanapisz do mnie
tel. 502 679 276
alio@interia.pl
Tomasz Sztąberski

tel. 502 512 237
Admin:
kksadm@wp.pl

tel. 501 470 368

KONTO

5 Oddział BZ WBK SA w Olsztynie
85 1500 1562 1215 6003 4059 0000

Współpracujemy

arnika

LOGOWANIE



Przy zakładaniu nowego konta, na podany adres e-mail zostanie przesłany link aktywujący
Oficjalna strona KKS OLSZTYN
Drukuj Email
Wpisany przez Administrator   
sobota, 13 września 2014 21:27

 

 

TRENINGI W SEZONIE 2014/15 (wstępnie)

 

GRY I ZABAWY DLA NAJMŁODSZYCH sala OSiR ul.Głowackiego

Wtorek 16.45-18.00 i czwartek 17.00-18.30 trenerka Magdalena Saternus,

 

Grupa początkująca klasy 1-4 szkoły podstawowej sala OSiR ul.Głowackiego

czwartek 15.30-17.00 trenerka Joanna Markiewicz,

 

Grupy poczatkujące od IV-VI klasy szkoły podstawowej sala OSiR ul.Głowackiego Poniedziałek godz. 16.00-17.30 i Środa 15.30-17.00 OSiR trenerka Justyna Śladowska,

 

Juniorki wtorek 18-19.00 i piątek 18.15-19.30 sala OSiR,

Młodziczki i kadetki (grające w lidze) wtorek 15.30-16.45 sala OSiR,

Seniorki wtorek 19-20.30, czwartek 18.30-20.30 i piątek 19.30-20.30.
 

Poniedziałek 16.00 gimnastyka i basen ul.Bydgoska 33 dla młodziczek i kadetek (ewentualnie chętnych z grup naborowych)

 
Wpisany przez Alicja Sztąberska   
poniedziałek, 07 lipca 2014 20:17

Wakacje? nie dla wszystkich.

 

Dla jednych zawodniczek to czas wakacji a dla niektórych to czas na udział w przygotowaniach kadr narodowych w różnych kategoriach. Grają nasze reprezentacje juniorek starszych, juniorek, ale tu próżno szukać naszych przedstawicielek. Natomiast już od środy na pierwsze swoje reprezentacyjne zgrupowania kadetek wyjedzie KAMILA PŁATEK, a młodziczek ADA KALINOWSKA, JUSTYNA MICHALAK I MAJA KULPAKA. Życzymy owocnej pracy i trzymamy mocno kciukasy za nasze młodziutkie zawodniczki.

http://www.koszykowkakobiet.pl/news/3231/70/Camp-W-drodze-do-Tauron-Basket-Ligi-Kobiet.html

też tam byliśmy brawo Zosia Staruch, Ola Sabat i Marti Sztąberska, która otrzymała również nagrodę MVP Campu.

 
PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
środa, 28 maja 2014 19:46

Zarząd Warmińsko -Mazurskiego Związku Koszykówki w Olsztynie

powołał do kadry wojewódzkiej następujące zawodniczki:


KKS Olsztyn:
1.Dominika Bonus,
2.Aleksandra Sabat,
3.Marta Stawicka,
4.Karolina Giżyńska,

UKS Trójka Nidzica:
5.Monika Zalewska,
6.Laura Owsianka,
7.Julia Chmielewska,

UKS Trójka Ełk:
8.Joanna Szczotko,
9.Wiktoria Urbańska,
10.Wiktoria Jabłońska,

UKS Nenufar Ełk:
11.Justyna Różańska,

UKS Sokół Działdowo:
12.Joanna Mazurek,
13.Weronika Kosobucka,

UKS Truso Elbląg:
14.Filarska Natalia,
15.Popławska Dominika.
Trener :Alicja Sztąberska.

 
PDF Drukuj
Wpisany przez Administrator   
czwartek, 15 maja 2014 19:05

                                 KOMUNIKAT  KOŃCOWY
              MISTRZOSTWA WOJEWÓDZTWA MŁODZICZEK - 2001r
                                   OLSZTYN  10.05.2014

                                   

1. 1.  UCZESTNICY  TURNIEJU  -  ROCZNIK  2001 I  MŁODSZE
* KKS OLSZTYN
* UKS  JAR - TRUSO  Elbląg
* UKS  NENUFAR "5" Ełk
* UKS  SOKÓŁ Działdowo
* UKS  TRÓJKA  Ełk
* UKS  TRÓJKA  Nidzica

1.2. WYNIKI ROZEGRANYCH  SPOTKAŃ:

GRUPA  "A"
UKS  TRÓJKA  Nidzica - KKS OLSZTYN            49-55 /12-17; 12-9; 5-9; 20-20/      NENUFAR  Ełk - UKS  TRÓJKA  Nidzica           44-61 /8-18; 7-22; 12-11; 17-10/
KKS  OLSZTYN - NENUFAR  Ełk                   42-27 /8-7; 17-6; 2-10; 15-4/

GRUPA  "B"
TRUSO  Elbląg - SOKÓŁ Działdowo                  35-39d /8-12; 3-4; 11-6; 9-9; 4-8/
SOKÓŁ Działdowo - UKS  TRÓJKA  Ełk               28-33 /8-3; 7-9; 5-11; 8-10/
UKS  TRÓJKA  Ełk - TRUSO  Elbląg                 22-46 /8-10; 6-7; 6-12; 2-17/

MECZ  O  V  MIEJSCE
(A-3)   NENUFAR  Ełk - (B3)UKS  TRÓJKA  Ełk     30-23 /7-4; 5-4; 8-6; 10-7/

MECZE  1/2 FINAŁU
(A1) KKS OLSZTYN  - (B2)SOKÓŁ Działdowo         36-33 /7-12; 6-5; 6-10; 17-6/
(A2) UKS  TRÓJKA  Nidzica  - (B1)TRUSO  Elbląg  37-23 /2-4; 9-8; 14-5; 12-6/

MECZ  O  III  MIEJSCE
SOKÓŁ Działdowo  -  TRUSO  Elbląg                     38-28 /4-13; 3-8; 8-9; 9-12/

MECZ  O  I  MIEJSCE
KKS OLSZTYN - UKS  TRÓJKA  Nidzica           55-51 /16-7; 14-16; 16-11; 9-17/   

1.3.  KOŃCOWA  KOLEJNOŚĆ
1. KKS OLSZYTN
2. UKS TRÓJKA Nidzica
3. UKS SOKÓŁ Działdowo
4. UKS JAR - TRUSO Elbląg
5. UKS NENUFAR "5" Ełk
6. UKS TRÓJKA Ełk                                                            

1.4  NAJLEPSZE ZAWODNICZKI W ZESPOŁACH               
 – Marta  STAWICKA     /KKS OLSZTYN/
 – Dominika ŻĄDŁOWSKA    /UKS TRÓJKA Nidzica/
 – Joanna MAZUREK        /UKS SOKÓŁ Działdowo/
 – Aleksandra URBANOWSKA      /UKS JAR TRUSO Elbląg/
 – Aleksandra KOWALEWSKA     /UKS NENUFAR "5" EŁK/
 – Natalia GÓRSKA        /UKS TRÓJKA  Ełk/

1.5  NAJLEPSZA  "5"  TURNIEJU                 
 – Marta  SZTĄBERSKA     /KKS Olsztyn/
 – Laura OWSIANKA       /UKS  TRÓJKA  Nidzica/
 – Weronika  KOSOBUCKA  /UKS  SOKÓŁ Działdowo/
 – Kamila  MOCH    /UKS  JAR-TRUSO Elbląg/
 – Justyna  RÓŻAŃSKA  UKS NENUFAR "5" Ełk/

1.6. NAJLEPSZY OBROŃCA - 2001                   
 – Zofia STARUCH  /KKS  OLSZTYN/

1.7. NAJSKUTECZNIEJSZA ZAWODNICZKA - 2001                   
 – Aleksandra SABAT  /KKS  OLSZTYN/

1.8. NAJLEPSZA ROZGRYWAJĄCA - 2001                   
 – Marta  SZTĄBERSKA  /KKS OLSZTYN/

1.9. MVP  TURNIEJU - 2001                   
 – Aleksandra  SABAT  /KKS  OLSZTYN/

 

 
Wpisany przez Administrator   

Już jutro 8.01.2014 godz. 17:30

 

 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 15
Copyright © 2014 KKS OLSZTYN. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem dostępnym na licencji GNU GPL.
Free joomla themes, forum web hosting.